Hodinky Pebble Time obdržely Pebble OS 4.0

Jozef
Administrátor

Hodinky Pebble Time obdržely Pebble OS 4.0

Příspěvekod Jozef » 31 srp 2016, 15:12

Společnost Pebble podle čekávání uvolnila novou verzi operačního systému pro svoje hodinky. Sám jsem už nový Pebble OS 4.0 nainstaloval do několika modelů a postupně vám aktualizaci představím. Na začátek tady mám klasické hodinky Pebble Time, které na našem trhu patří k těm nejoblíbenějším.

Většina změn se udála uvnitř systému, hodinky jsou nyní velmi rychlé a reagují okamžitě na každý váš povel. Změnilo se menu telefonu, to nyní přímo nabízí více informací. Jakmile vývojáři aktualizují svoje aplikace, bude menu také vypadat stylověji. Pro dlouhé podržení tlačítek lze nyní nastavit rychlé odkazy, což ovládání činí ještě více rychlé a pohodlné. Za sebe aktualizaci rozhodně doporučuji, výrobce se o nás stará skutečně výborně. Nákupem hodinek Pebble starost výrobce o vás nekončí, je to teprve začátek. Jaké jsou vaše zkušenosti s Pebble OS 4.0 v hodinkách Pebble Time?

článek -

Obrázek

Obrázek

v6ak
Kontaktovat uživatele:

Re: Hodinky Pebble Time obdržely Pebble OS 4.0

Příspěvekod v6ak » 31 srp 2016, 23:45

Toto mi přijde trošku jako zbytečné tříštění:

* Pebble Time Steel se to týká prakticky stejně. I pro ně je nový firmware, a rozdíly mezi těmito modely jsou minimální a nezasahují do SW. Ten ale svoje vlákno nemá. Možná i Pebble Time Round, tam už jsou rozdíly větší a pochopil bych tam samostatné vlákno.
* Něco svých zkušeností jsem už napsal sem: viewtopic.php?f=1&t=167

Nebylo by lepší takovouto diskuzi mít v sekci novinky? Třeba pokračovat v původním tématu?
hodinky: Pebble Time Steel, stříbrná
telefon: BlackBerry KEYone

dejdis

Příspěvekod dejdis » 01 zář 2016, 07:59

Novinky bývají plné spamu. Můžeš si tam objednat třeba Viagru.
PTS

v6ak
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod v6ak » 03 zář 2016, 08:29

To je fakt, nicméně toto mi nepřijde o moc šťastnější řešení, když v sekci o PT diskutujeme o PTS. Možná by ale šlo takto podobné modely sloučit do jedné sekce.
hodinky: Pebble Time Steel, stříbrná
telefon: BlackBerry KEYone

Lukas001x

Příspěvekod Lukas001x » 06 zář 2016, 18:39

Hned po aktualizaci vše běhalo jak má. Jedna z věcí co se mi líbila bylo možné nastavení,,Timeline" když mi v určitý čas před danou akci v kalendáři vyskočila malá tabulka s daným upozorněním. To už bohužel nefunguje. Nechápu co je špatně. Má někdo podobný problém?

Lukas001x

Příspěvekod Lukas001x » 08 zář 2016, 11:04

Tak už to zase běhá...snad to vydrží.

Zpět na “Pebble Time”